| Overall Length | 110.2 mm (4.34″) |
|---|---|
| Largest O.D | 107.4 mm (4.23″) |
| Gasket O.D | 71.88 mm (2.83″) |
| End-1 I.D | 19.05 mm (0.75″) |
| End-2 O.D | 82.04 mm (3.23″) |
| End-2 I.D | 32.00 mm (1.26″) |
Fleetguard® Fuel/Water Separator Cartridge Filter (FS19517)
$39.50
Fleetguard® Fuel/Water Separator Cartridge Filter (FS1206)
$22.74
Fleetguard® Fuel/Water Separator Cartridge Filter (FS19598)
$44.80
7 in stock
Only 7 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.8 × 10.5 × 11.2 cm |
| Bin Location | 00024405 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | FS19598 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.