| Overall Length | 153.4 mm (6.04″) |
|---|---|
| Largest O.D | 83.05 mm (3.27″) |
| Largest End I.D | 21.59 mm (0.85″) |
Fleetguard® Fuel Filter, Cartridge (FF5786)
$44.50
Fleetguard® Fuel/Water Separator Cartridge Filter (FS19598)
$44.80
Fleetguard® Fuel/Water Separator Cartridge Filter (FS19517)
$39.50
9 in stock
Only 9 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.97 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 16 cm |
| Bin Location | 00024305 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | FS19517 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.