| Overall Length | 197.1 mm (7.76″) |
|---|---|
| Largest O.D | 84.07 mm (3.31″) |
| Largest End I.D | 12.95 mm (0.51″) |
| Gasket I.D | 2.159 mm (0.85″) |
Fleetguard® Fuel Filter, Primary Spin-On (FF185)
$13.50
Paccar® Fuel/Water Separator Element (K37-1004)
$103.73
Fleetguard® Fuel/Water Separator Cartridge Filter (FS19906)
$35.50
18 in stock
Only 18 items left in stock!
Additional information
| Weight | 1.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 19.5 × 28.5 cm |
| Bin Location | 00024425 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | FS19906 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.