| Overall Length | 154.4 mm (6.08″) |
|---|---|
| Largest O.D | 84.07 mm (3.31″) |
| Gasket I.D | 17.01 mm (0.67″) |
| Largest End I.D | 12.95 mm (0.51″) |
Fleetguard® NanoNet Fuel Filter, Spin-On (FF63041NN)
$104.50
Fleetguard® Fuel Filter, Spin-On (FF5020)
$18.50
Fleetguard® Fuel/Water Separator Cartridge Filter (FS19917)
$34.50
8 in stock
Only 8 items left in stock!
Additional information
| Weight | 1.02 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 9 × 9.5 cm |
| Bin Location | 00024301 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | FS19917 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.