| Overall Length | 154.4 mm (6.08″) |
|---|---|
| Largest End I.D | 12.95 mm (0.51″) |
| Largest O.D | 84.07 mm (3.31″) |
| Gasket I.D | 21.59 mm (0.85″) |
Fleetguard® Fuel Filter, In-Line (FF5026)
$21.48
Fleetguard® Fuel /Water Separator Filter (FS19907)
$66.38
Fleetguard® Fuel /Water Separator Filter Cartridge, Primary Caterpillar (FS19832)
$56.94
12 in stock
Only 12 items left in stock!
Additional information
| Weight | 1.02 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 18 cm |
| Bin Location | 00026115 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | FS19832 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.