| Overall Length | 102.8 mm (4.05″) |
|---|---|
| Largest O.D | 83.05 mm (3.27″) |
| Largest End I.D | 15.49 mm (0.61″) |
| Filter Style | Spin-On Style |
Fleetguard® Fuel Filter, Spin-On (FF5324)
$23.66
Fleetguard® Fuel/Water Separator Cartridge Filter (FS19517)
$39.50
Fleetguard® Fuel/Water Separator Filter (FS1298)
$50.60
2 in stock
Only 2 items left in stock!
Additional information
| Weight | 1.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.5 × 12.5 × 14 cm |
| Bin Location | 00024301 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | FS1298 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.