| Overall Length | 128.0 mm (5.04″) |
|---|---|
| Largest O.D | 110.7 mm (4.36″) |
| Gasket O.D | 103.1 mm (4.06″) |
| Thread Size | 1″-14 UNS-2B |
Fleetguard® Fuel Filter, Spin-On (FF5690)
$18.50
Fleetguard® Fuel/Water Separator Cartridge Filter (FS19947)
$120.28
Fleetguard® Fuel/Water Separator Filter (FS19521)
$55.50
Out of stock
Additional information
| Weight | 1.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 13 cm |
| Bin Location | 000 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | FS19521 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.