| Overall Length | 114.3 mm (4.50″) |
|---|---|
| Largest O.D | 83.05 mm (3.27″) |
| Seam O.D | 83.05 mm (3.27″) |
| Filter Style | Spin-On Style |
Donaldson® Fuel/Water Separator Filter (P555020)
$31.96
Fleetguard® Fuel/Water Separator Cartridge Filter (FS19730)
$19.62
Fleetguard® Fuel/Water Separator Filter (FS19573)
$34.83
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.5 × 8.5 × 12 cm |
| Bin Location | 00024310 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | FS19573 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.