| Overall Length | 178.8 mm (7.04″) |
|---|---|
| Largest O.D | 97.02 mm (3.82″) |
| End-1 I.D | 16.76 mm (0.66″) |
| End-2 O.D | 97.02 mm (3.82″) |
| Media Type | StrataPore Media |
Fleetguard® Fuel/Water Separator Filter (FS19547)
$55.25
Fleetguard® Fuel/Water Separator Filter (FS1212)
$26.62
Fleetguard® Fuel/Water Separator Filter (FS19728)
$32.82
5 in stock
Only 5 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 19 cm |
| Bin Location | 00024413 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | FS19728 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.