| Overall Length | 151.8 mm (5.98″) |
|---|---|
| Largest O.D | 110.4 mm (4.35″) |
| Gasket O.D | 103.3 mm (4.07″) |
| Gasket I.D | 92.96 mm (3.66″) |
| Filter Style | Spin-On Style |
Fleetguard® Fuel /Water Separator Filter Cartridge, Primary Caterpillar (FS19832)
$56.94
Fleetguard® Fuel Filter, Spin-On (FF5135)
$23.90
Fleetguard® Fuel /Water Separator Filter (FS19907)
$66.38
5 in stock
Only 5 items left in stock!
Additional information
| Weight | 1.92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 17 cm |
| Bin Location | 00026115 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | FS19907 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.