| Overall Length | 131.0 mm (5.16″) |
|---|---|
| Largest O.D | 110.4 mm (4.35″) |
| Gasket O.D | 104.3 mm (4.11″) |
| Filter Style | Spin-On Style |
Fleetguard® Fuel/Water Separator Filter with Bowl Assembly, Spin-On (FS1242B)
$49.50
Fleetguard® Fuel Filter, Spin-On (FF215)
$21.27
Fleetguard® Fuel/Water Separator Filter (FS20132)
$109.66
9 in stock
Only 9 items left in stock!
Additional information
| Weight | 1.80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 12 × 12 cm |
| Bin Location | 00024418 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | FS20132 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.