| Overall Length | 364.7 mm (14.36″) |
|---|---|
| Largest O.D | 121.6 mm (4.79″) |
| Gasket O.D | 85.09 mm (3.35″) |
| Filter Style | Spin-On Style |
Fleetguard® Hydraulic Filter, Spin-On (HF6718)
$37.50
Fleetguard® Hydraulic Filter, Spin-On (HF35474)
$74.82
Fleetguard® Hydraulic Filter, Spin-On (HF6684)
$158.32
Out of stock
Additional information
| Weight | 5.92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 37 cm |
| Bin Location | 00025125 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | HF6684 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.