| Overall Length | 86.61 mm (3.41″) |
|---|---|
| Largest O.D | 68.58 mm (2.70″) |
| Gasket O.D | 61.97 mm (2.44″) |
| Gasket I.D | 54.10 mm (2.13″) |
| Filter Style | Spin-On Style |
Fleetguard® Lube Filter, Spin-On (LF3644)
$24.66
10 in stock
Only 10 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.97 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.6 × 9.2 × 7.5 cm |
| Bin Location | 00025420 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | LF3644 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.