| Hose I.D | 0.375″ (9.5 mm) |
|---|---|
| Item Length | 2.32″ (59.0 mm) |
| Cut Off | 1.22″ (31.1 mm) |
| Fitting Type | Hydraulic Coupling |
Gates® G25100-0604 Hydraulic Coupling, Male Pipe (NPTF – 30° Cone Seat)
$10.47
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11 × 5 cm |
| Bin Location | 00096011 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | G25100-0604 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.