| Voltage Rating | 12.8V |
|---|---|
| Wattage | 18W |
| Shape | T-5 Shape |
| Lamp Type | Incandescent |
| Base Type | Wedge |
| Rated Life | 500 Hrs. |
GE/Sylvania/Philips 12.8V 18W T5 Shape, Miniature Auto Bulb, Wedge Base (921)
$1.50
9 in stock
Only 9 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.01 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.6 × 1.7 × 1.7 cm |
| Bin Location | A10011 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 921 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.