Specification
| Current Rating | 12V / 2.1A |
|---|---|
| Mounting | Grommet, Bracket |
| Connection | Female Pin Type |
| Item Shape | Oval Shape |
Truck-Lite® 12V Rectangular Auxiliary Turn Signal Light Kit w/ Gasket, Yellow (22004Y)
$32.50
Inline 6″ Oval LED Stop Turn Tail Light, Flange Mount, Amber Lens (PL7601A)
$33.92
$20.95
1 in stock
| Current Rating | 12V / 2.1A |
|---|---|
| Mounting | Grommet, Bracket |
| Connection | Female Pin Type |
| Item Shape | Oval Shape |
| Weight | 0.28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29.5 × 12 × 12 cm |
| Bin Location | 00035115 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 62231 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.