Specification
| Current Rating | 12V / .66A |
|---|---|
| Mounting | Bracket Mount |
| Connection | Male Pin Type |
| Item Shape | Rectangular |
Grote® Hi Count® 2″ 9-Diode LED Round Clearance Marker Light – Red (G3002)
$14.67
Truck-Lite® 2-Bulb Rectangular Utility Light, Incandescent – Clear Lens (19200C)
$9.50
$3.64
4 in stock
| Current Rating | 12V / .66A |
|---|---|
| Mounting | Bracket Mount |
| Connection | Male Pin Type |
| Item Shape | Rectangular |
| Weight | 0.08 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 9 cm |
| Bin Location | 00036115 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 46740 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.