| Amperage | 7.5A |
|---|---|
| Voltage | 32V |
| Standards | SAE, ISO 8820 |
| Style | Miniature Blade |
| Material | Nylon PA66 |
Grote® 7.5A Miniature Blade Fuse, Brown (82-ANM-7.5A)
$0.46
50 in stock
This item is selling fast!
Additional information
| Weight | 0.01 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.6 × 1.1 × 1.6 cm |
| Bin Location | 00056063 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Electrical |
| Part # | 82-ANM-7.5A |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.