Specification
| Current Rating | 12V / .04A |
|---|---|
| Mounting | Grommet, Bracket |
| Connection | PL-10 Type |
| Item Shape | Round Shape |
Truck-Lite® 2" LED Marker Clearance Light, Grommet Mount – Red Lens (30250R)
$17.26
Truck-Lite® 3-Diode LED Marker Clearance Rectangular Light, Reflectorized- Red Lens (18050R)
$27.11
$14.67
17 in stock
| Current Rating | 12V / .04A |
|---|---|
| Mounting | Grommet, Bracket |
| Connection | PL-10 Type |
| Item Shape | Round Shape |
| Weight | 0.07 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 9 × 9 cm |
| Bin Location | 00035415 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | G3002 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.