Specification
| Current Rating | 12V / .07A |
|---|---|
| Mounting | Grommet, Bracket |
| Connection | PL-10 Type |
| Item Shape | Round Shape |
Grote® SuperNova® 2.5″ LED Clearance Marker Round Light – Red Lens (47122)
$10.98
Grote® 2″ Round Clearance Marker Light, Twist-On Mount – Red Lens (45822)
$3.71
$13.48
1 in stock
| Current Rating | 12V / .07A |
|---|---|
| Mounting | Grommet, Bracket |
| Connection | PL-10 Type |
| Item Shape | Round Shape |
| Weight | 0.08 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8.5 × 8.5 cm |
| Bin Location | 00035315 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | G1093 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.