Specification
| Current Rating | 12V / .04A |
|---|---|
| Mounting | Twist-On Mount |
| Connection | PL-10 Type |
| Item Shape | Beehive Shape |
HD Plus® 12V Oval Stop Turn Tail Light, Incandescent – Red Lens (HB9319R)
$7.25
HD Plus® Double-Face LED Pedastal Light, Stud Mount – Red / Amber Lens (HB9009)
$74.25
$12.62
6 in stock
| Current Rating | 12V / .04A |
|---|---|
| Mounting | Twist-On Mount |
| Connection | PL-10 Type |
| Item Shape | Beehive Shape |
| Weight | 0.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 7.02 × 9.14 cm |
| Bin Location | 00035420 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | G3093 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.