Specification
| Current Rating | 12V / .12A |
|---|---|
| Mounting | Screw Mount |
| Connection | Molded Bullet Type |
| Item Shape | Oval Shape |
HD Plus® Double-Face LED Pedastal Light, Stud Mount – Red / Amber Lens (HB9009)
$74.25
Grote® SuperNova® 4″ Full-Pattern LED Stop Tail Turn Light, Amber Lens (53313)
$147.92
$56.50
16 in stock
| Current Rating | 12V / .12A |
|---|---|
| Mounting | Screw Mount |
| Connection | Molded Bullet Type |
| Item Shape | Oval Shape |
| Weight | 0.23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 14.7 × 1.5 cm |
| Bin Location | 00035120 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 45583 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.