Specification
| Current Rating | 12V / .48A-2.1A |
|---|---|
| Mounting | Grommet Mount |
| Connection | Female Pin Type |
| Item Shape | Rectangular |
Grote® 12V Sentry Sealed Marker Side Turn Light, Screw Mount, Male Pin – Amber Lens (53063)
$41.40
Truck-Lite® 4″ Round Front Park Turn Light, Grommet Mounted – Yellow Lens (40282Y)
$4.12
$19.27
2 in stock
| Current Rating | 12V / .48A-2.1A |
|---|---|
| Mounting | Grommet Mount |
| Connection | Female Pin Type |
| Item Shape | Rectangular |
| Weight | 0.29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.2 × 18 × 18 cm |
| Bin Location | 00035110 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 52202 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.