Specification
| Current Rating | 12V / .06A |
|---|---|
| Mounting | Screw Mount |
| Connection | Faston Tab |
| Item Shape | Rectangular |
Grote® 12V Oval LED Strobe Light, Male Pin, ABS Housing, Acrylic Amber Lens (77363)
$92.89
Grote® 4″ Two-Stud Stop Tail Turn Light with License Window, Red Lens (50852)
$15.50
$22.92
Out of stock
| Current Rating | 12V / .06A |
|---|---|
| Mounting | Screw Mount |
| Connection | Faston Tab |
| Item Shape | Rectangular |
| Weight | 0.14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.2 × 2.3 × 3.8 cm |
| Bin Location | 00036117 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 47243 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.