Specification
| Current Rating | 12V / .48A-2.1A |
|---|---|
| Mounting | Grommet Mount |
| Connection | Male Pin Type |
| Material | Polycarbonate |
Truck-Lite® 8-Diode LED Marker Clearance Rectangular Light – Yellow Lens (21275Y)
$40.65
Grote® Torsion Mount® 4″ Dual-System Backup Light, Female Pin – Frosted Lens (62171)
$10.58
$11.92
3 in stock
| Current Rating | 12V / .48A-2.1A |
|---|---|
| Mounting | Grommet Mount |
| Connection | Male Pin Type |
| Material | Polycarbonate |
| Weight | 0.26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 17 × 17 cm |
| Bin Location | 00035210 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 52672 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.