Specification
| Current Rating | 12V / .48A-2.1A |
|---|---|
| Mounting | Grommet Mount |
| Connection | Female Pin Type |
| Item Shape | Round Shape |
Grote® 12V Oval LED Stop Tail Turn Light, Female Pin, Grommet Mount – Red Lens (G6002)
$51.98
Grote® SuperNova® 4″ Single-System LED Backup Light, Male Pin – Clear Lens (62401)
$139.47
$8.25
11 in stock
| Current Rating | 12V / .48A-2.1A |
|---|---|
| Mounting | Grommet Mount |
| Connection | Female Pin Type |
| Item Shape | Round Shape |
| Weight | 0.26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 17 × 17 cm |
| Bin Location | 00035210 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 52772 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.