| Diameter | 6 mm (0.236″) |
|---|---|
| Wrench Size | 10 mm (0.393″) |
| Length | 12 mm (0.472″) |
| Material | Stainless Steel |
Cummins® M20 x 1.5 x 60mm Length, Hexagon Head Cap Screw (3093917)
$28.76
6mm Diameter, 60mm Long, 10mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C6.60)
$0.27
6mm Diameter, 12mm Long, 10mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C6.12)
$0.26
7 in stock
Only 7 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.008 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Bin Location | 00058041 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | HM10.9C6.12 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.