Specification
| Diameter | 8 mm |
|---|---|
| Length | 45 mm |
| Grade | 10.9 |
6mm Diameter, 12mm Long, 10mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C6.12)
$0.26
10mm Diameter, 25mm Long, 17mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C10.25)
$0.59
$0.30
Out of stock
| Diameter | 8 mm |
|---|---|
| Length | 45 mm |
| Grade | 10.9 |
| Weight | 0.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 1.5 × 1.5 cm |
| Bin Location | 0 |
| brand/supplier | |
| color | Black |
| Finish | |
| Part # | HM10.9C8.45 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.