| Diameter | 10 mm (0.394″) |
|---|---|
| Wrench Size | 17 mm (0.669″) |
| Length | 35 mm (1.378″) |
| Material | Stainless Steel |
8mm Diameter, 20mm Long, 13mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (CSMC109820)
$0.56
12mm Diameter, 40mm Long, 19mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C12.40)
$1.19
10mm Diameter, 35mm Long, 17mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (CSMC1091035)
$0.92
36 in stock
This item is selling fast!
Additional information
| Weight | 0.06 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 2 × 2 cm |
| Bin Location | 00058052 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | CSMC1091035 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.