| Diameter | 12 mm (0.472″) |
|---|---|
| Wrench Size | 19 mm (0.748″) |
| Length | 100 mm (3.937″) |
| Material | Stainless Steel |
10mm Diameter, 35mm Long, 17mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (CSMC1091035)
$0.92
14mm Diameter, 40mm Long, 22mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (CSMC1091440)
$1.57
12mm Diameter, 100mm Long, 19mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C12.100)
$1.58
5 in stock
Only 5 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.5 × 2.2 × 2.2 cm |
| Bin Location | 00058061 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | HM10.9C12.100 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.