| Diameter | 6 mm (0.236″) |
|---|---|
| Wrench Size | 10 mm (0.393″) |
| Length | 20 mm (0.787″) |
| Material | Stainless Steel |
7/16" Diameter, 6" Length, Grade-8, Steel Hex Cap Screw, Yellow Zinc (H8FZ716.6)
$1.78
8mm Diameter, 60mm Long, 13mm Wrench, Hexagon Cap Screw, Steel (HM10.9C8.60)
$0.42
6mm Diameter, 20mm Long, 10mm Wrench, Hexagon Cap Screw, Steel (CSMC109620)
$0.50
46 in stock
This item is selling fast!
Additional information
| Weight | 0.01 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.4 × 1 × 1 cm |
| Bin Location | 00058041 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | 00058041 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.