| Overall Length | 100.5 mm (3.96″) |
|---|---|
| Outer Diameter | 94.99 mm (3.74″) |
| Inner Diameter | 26.92 mm (1.06″) |
| Filter Style | Cartridge Style |
Donaldson® Fuel Filter, Cartridge (P550632)
$32.47
5 in stock
Only 5 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.36 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 12 cm |
| Bin Location | 00027215 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | P550632 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.