| Overall Length | 135.3 mm (5.33″) |
|---|---|
| Outer Diameter | 80.01 mm (3.15″) |
| Filter Style | Cartridge Style |
| Filter Type | Water Separator |
Donaldson® Fuel/Water Separator Cartridge Filter (P551423)
$43.74
1 in stock
Only 1 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.93 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.6 × 8.6 × 13.5 cm |
| Bin Location | 00027315 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | P551423 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.