| Item Length | 19.8 mm (0.78″) |
|---|---|
| Male O-Ring | 31.75 mm (1.25″) |
| Hex Size | 19.05 mm (0.75″) |
| Fitting Type | Straight Hex Plug |
Eaton Weatherhead® 1-1/4″ Male ORB, Steel Straight Thread, Hex Socket Plug (7238X20)
$14.69
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.9 × 4.8 × 4.8 cm |
| Bin Location | 00096016 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 7238X20 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.