| Item Length | 93.47 mm (3.68″) |
|---|---|
| Hose I.D | 19.05 mm (0.75″) |
| Tube Size | 19.05 mm (0.75″) |
| Fitting Type | Fitting Assembly |
Eaton Weatherhead® 3/4″ Male NPT x 3/4″ Hose I.D, U-Series, Male Pipe Rigid (43012U-112)
$25.98
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.3 × 4.2 × 4.2 cm |
| Bin Location | 000 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 43012U-112 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.