Specification
| Item Length | 67.05 mm (2.64″) |
|---|---|
| Tube O.D | 19.05 mm (0.75″) |
| Flange Size | 19.05 mm (0.75″) |
| Pressure | Code 62 – 6000 PSI |
| Material | Carbon Steel |
$42.50
Out of stock
| Item Length | 67.05 mm (2.64″) |
|---|---|
| Tube O.D | 19.05 mm (0.75″) |
| Flange Size | 19.05 mm (0.75″) |
| Pressure | Code 62 – 6000 PSI |
| Material | Carbon Steel |
| Weight | 0.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.8 × 4.2 × 4.2 cm |
| Bin Location | 00093105 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 60012 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.