| Item Length | 49.5 mm (1.95″) |
|---|---|
| Hose Size | 9.52 mm (0.375″) |
| Male Rigid | 12. mm (0.50″) |
| Fitting Type | Fitting Assembly |
Eaton Weatherhead® 3/8″ Hose Size x 1/2″ FOR-SEAL ORS Male Rigid, Z-Series Crimp Hose Fitting (06Z-E68)
$31.25
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.2 × 2.7 × 2.7 cm |
| Bin Location | 00097071 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 06Z-E68 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.