| Overall Length | 201.6 mm (7.94″) |
|---|---|
| Largest O.D | 94.48 mm (3.72″) |
| Gasket I.D | 26.16 mm (1.03″) |
| Largest End I.D | 26.16 mm (1.03″) |
| Flow Direction | Outside In |
Fleetguard® Fuel Filter, Secondary Spin-On (FF5382)
$28.65
Fleetguard® Fuel/Water Separator Cartridge Filter (FS19517)
$39.50
Fleetguard® Fuel Filter, Cartridge (FF269)
$55.50
12 in stock
Only 12 items left in stock!
Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.5 × 10.5 × 22 cm |
| Bin Location | 00024215 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | FF269 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.