| Overall Length | 162.0 mm (6.38″) |
|---|---|
| Largest O.D | 108.9 mm (4.29″) |
| Largest End I.D | 18.54 mm (0.73″) |
| Gasket O.D | 27.43 mm (1.08″) |
Fleetguard® Fuel Filter, Spin-On (FF215)
$21.27
Fleetguard® NanoNet Fuel Filter, Spin-On (FF42128NN)
$62.38
Fleetguard® Fuel Filter, Cartridge (FF5857)
$151.71
5 in stock
Only 5 items left in stock!
Additional information
| Weight | 2.01 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 12 × 11 cm |
| Bin Location | 00025105 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | FF5857 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.