| Overall Length | 162.0 mm (6.38″) |
|---|---|
| Largest O.D | 92.45 mm (3.64″) |
| Gasket O.D | 62.99 mm (2.48″) |
| Gasket I.D | 55.62 mm (2.19″) |
Fleetguard® Fuel Filter, Spin-On (FF166)
$26.25
12 in stock
Only 12 items left in stock!
Additional information
| Weight | 1.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.5 × 9.3 × 9.3 cm |
| Bin Location | 00024105 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | FF166 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.