| Overall Length | 162.0 mm (6.38″) |
|---|---|
| Largest O.D | 92.45 mm (3.64″) |
| Gasket O.D | 62.99 mm (2.48″) |
| Gasket I.D | 55.62 mm (2.19″) |
| Filter Style | Spin-On Style |
Fleetguard® Fuel Filter, Spin-On (FF2203)
$35.68
Fleetguard® Fuel/Water Separator Filter, Spin-On, Pre-Filter Strainer (FS19511)
$41.99
Fleetguard® Fuel Filter, Spin-On (FF5806)
$41.46
11 in stock
Only 11 items left in stock!
Additional information
| Weight | 1.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.5 × 9.5 × 17 cm |
| Bin Location | 00024210 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | FF5806 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.