| Overall Length | 178.8 mm (7.04″) |
|---|---|
| Largest O.D | 106.9 mm (4.21″) |
| End-1 I.D | 16.76 mm (0.66″) |
| End-2 O.D | 106.9 mm (4.21″) |
| Media Type | StrataPore Media |
Fleetguard® Fuel/Water Separator Filter (FS19931)
$71.54
Fleetguard® Fuel/Water Separator Filter, Spin-On, For Dodge/RAM (FS20089)
$126.52
Fleetguard® Fuel/Water Separator Filter (FS19765)
$46.50
8 in stock
Only 8 items left in stock!
Additional information
| Weight | 1.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.5 × 10.5 × 19 cm |
| Bin Location | 00024418 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | FS19765 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.