| Overall Length | 102.1 mm (4.02″) |
|---|---|
| Largest O.D | 110.4 mm (4.35″) |
| Filter Style | Spin-On Style |
| Included | Bowl Seal Gasket |
Fleetguard® Fuel Filter, Box Style (FS1205)
$44.45
Donaldson® Fuel Filter, Cartridge (P556245)
$13.41
Fleetguard® Fuel/Water Separator Filter, Includes Bowl Seal Gasket (FS1281)
$52.50
2 in stock
Only 2 items left in stock!
Additional information
| Weight | 1.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.3 × 10.3 × 11 cm |
| Bin Location | 00024301 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | FS1281 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.