| Overall Length | 202.4 mm (7.97″) |
|---|---|
| Largest O.D | 120.9 mm (4.76″) |
| Largest End I.D | 56.89 mm (2.24″) |
Fleetguard® Lube Filter, Cartridge (LF17514)
$135.91
2 in stock
Only 2 items left in stock!
Additional information
| Weight | 1.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 12.5 × 12.5 cm |
| Bin Location | 00023220 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | LF17514 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.