Specification
| Current Rating | 12V / .33A |
|---|---|
| Mounting | Narrow Rail, Channel |
| Connection | Blunt Cut Type |
| Housing | Polycarbonate |
Grote® 12V Oval LED Strobe Light, Male Pin, ABS Housing, Acrylic Amber Lens (77363)
$92.89
Grote® 4″ Two-Stud Stop Tail Turn Light with License Window, Red Lens (50852)
$15.50
$7.95
7 in stock
| Current Rating | 12V / .33A |
|---|---|
| Mounting | Narrow Rail, Channel |
| Connection | Blunt Cut Type |
| Housing | Polycarbonate |
| Weight | 0.06 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.9 × 2.6 × 8.9 cm |
| Bin Location | 00036115 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Lighting |
| Part # | 45252 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.