| Diameter | 2.3 mm (0.09″) |
|---|---|
| Drive Size | 2 mm (0.079″) |
| Length | 10 mm (0.393″) |
| Material | Stainless Steel |
1/2" Diameter x 1″ Long, 13 Thread Pitch, Flat Head Socket Cap Screw (SFC12.1)
$1.15
Flexxaire Countersunk Screw (13097)
$1.33
M3-0.5 x 10mm Length, Alloy Steel Flat Socket Cap Screw, Class 12.9 (86255)
$0.34
45 in stock
This item is selling fast!
Additional information
| Weight | 0.01 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 0.7 × 0.7 cm |
| Bin Location | 00058041 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | 86255 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.