| Item Length | 62.9 mm (2.48″) |
|---|---|
| Hose Size | 19.05 mm (0.75″) |
| Female Swivel | 19.05 mm (0.75″) |
| Fitting Type | Fitting Assembly |
Eaton Weatherhead® 3/4″ Hose Size x 3/4″ BSPP 60° Cone Male Rigid, Z-Series Crimp Hose Fitting (12Z-P62)
$39.88
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.2 × 3.9 × 3.9 cm |
| Bin Location | 00097092 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 12Z-P62 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.