| Item Length | 65.7 mm (2.59″) |
|---|---|
| Hose Size | 15.8 mm (0.625″) |
| Male Rigid | 19.05 mm (0.75″) |
| Fitting Type | Fitting Assembly |
Eaton Weatherhead® 5/8″ Hose Size x 3/4″ Male 37° Rigid, Z-Series Crimp Hose Fitting (10Z-512)
$27.86
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.6 × 3.5 × 3.5 cm |
| Bin Location | 00097062 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 10Z-512 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.