| Overall Length | 262.3 mm (10.3″) |
|---|---|
| Largest O.D | 124.4 mm (4.90″) |
| Largest End I.D | 52.57 mm (2.07″) |
Fleetguard® Fuel/Water Separator Filter, Spin-On, For Dodge/RAM (FS20089)
$126.52
WIX Filters In-Line Fuel Filter (33053)
$10.50
Fleetguard® Fuel Filter, Cartridge (FF5713)
$70.68
1 in stock
Only 1 items left in stock!
Additional information
| Weight | 1.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 28 cm |
| Bin Location | 00023201 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | FF5713 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.