| Overall Length | 118.3 mm (4.66″) |
|---|---|
| Largest O.D | 95.25 mm (3.75″) |
| Filter Style | Spin-On Style |
Fleetguard® Fuel Filter, Box Style (FS1205)
$44.45
Donaldson® Fuel Filter, Cartridge (P556245)
$13.41
Fleetguard® Fuel Filter/Water Separator, Spin-On (FS1247)
$55.50
Out of stock
Additional information
| Weight | 1.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.5 × 9.5 × 12 cm |
| Bin Location | 00024301 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | FS1247 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.